خرید قمقمه با کیفیت

خرید قمقمه ورزشی

خرید قمقمه با هدف استفاده از آب سالم انجام می شود. انواع قمقمه ها با جنس و طراحی به خصوصی در بازارهای خرید و فروش این لوازم ورزشی ارائه شده و مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از مشتریان با در نظر گرفتن نیازهای خود انواع این ماگ ها و قمقمه های ورزشی را خریداری می کنند. در حین خرید قمقمه ورزشی، قمقمه و… در نظر گرفتن چند نکته ساده سبب بهبود فرایند انتخاب این محصولات خواهد شد. هر فرد با در نظر گرفتن سبک زندگی خود یکی از مدل های این محصولات را انتخاب و خریداری می کند.

دلایل استفاده از قمقمه های ورزشی

برای استفاده از این وسایل ورزشی باید ابتدا اهداف و مقاصد خود را مشخص کنید. در دنیای امروز استفاده از این وسایل همراه برای دسترسی به آب تمیز و پاکیزه اهمیت دارد. این مسئله برای کسانی که ساعات طولانی در خارج از محیط منزل سپری می کنند، اهمیت دارد. برخی از مهمترین دلایل استفاده از این قمقمه ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • برخی افراد از این وسایل ورزشی برای فعالیت های ورزشی خود استفاده می کنند؛ بسیاری از مردم امروز در طول روز پیاده روی می کنند و برای تامین آب و مایعات مورد نیاز خود در طول پیاده روی به چنین وسیله ای نیاز دارند.
  • استفاده از این محصولات برای کمپینگ های طبیعت گردی نیز انجام می شود. این قمقمه ها در مناطقی که دسترسی به آب شرب وجود ندارد، گوشه ای از نیازهای افراد را تامین می کنند.
  • ساختار مقاوم قمقمه ها نیز یکی از دلایل مهم استفاده از آن ها به شمار می رود. بسیاری از افراد فعالیت های ورزشی شدیدی در محیط باشگاه دارند و ممکن است، قمقمه و ظرف حمل آب و مایعات خود را دائما در گوشه و کنار باشگاه بیندازند. در چنین شرایطی استحکام بدنه این ظروف بسیار مهم تلقی می شود.

انواع مدل قمقمه ورزشی

ساخت و تولید تراول ماگ ورزشی و انواع ظروف حمل آب با استفاده از متریال صنعتی مختلفی انجام شده و هر یک از آن ها کاربردها و قابلیت های منحصر به فردی دارند. در زیر برخی از متداول ترین انواع این محصولات را معرفی می کنیم که به شما کمک می کنند، انتخاب بهتری در میان مدل های متنوع این محصولات داشته باشید.

قمقمه ورزشی پلاستیکی

در گذشته بیشتر قمقمه ها از جنس فلز ساخته می شدند و انتخاب در میان آن ها ساده تر بود. اما تنوع مدل های قمقمه در دنیای امروز خرید این محصولات را برای افراد دشوار کرده و آن ها را سردرگم می کند. یکی از مدل های محبوب این وسایل ورزشی، انواع قمقمه های پلاستیکی هستند.

برای استفاده از این مدل قمقمه ها باید به کیفیت آن ها دقت داشته باشید. انواع قمقمه های پلاستیکی با جنس پلی اتیلنی ساخته می شوند. برخی از این متریال با چگالی بالا و برخی دیگر چگالی پایین تری دارند. قمقمه های پلاستیکی با چگالی بالا، وزن سبکی دارند و قیمت آن ها نیز مقرون به صرفه تعیین می شود.

خرید قمقمه سه تایی
خرید قمقمه سه تایی

استفاده از آن ها برای حمل مایعات سرد مناسب است. بر روی بدنه آن ها نیز امکان چاپ طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد که ظاهر قمقمه را زیباتر می سازد. این محصولات برای حمل مواد و نوشیدنی های گرم ساخته نشده، به همین خاطر محدودیت هایی در استفاده از آن ها وجود دارد.

حتما بخوانید  معرفی و خرید محصولات دیزنی

مدل های چگالی پایین قمقمه با انعطاف پذیری قابل توجهی ساخته می شوند و بیشتر برای ورزشکاران دوچرخه سوار کارایی دارند. شما می توانید، در حین استفاده از این محصولات بدنه آن ها را فشار دهید تا آب بیشتری از قمقمه خارج شود. در صورتی که به صورت مداوم از قمقمه استفاده می کنید، بهتر است به دنبال مدل های پلاستیکی و پلی اتیلنی این محصولات نروید؛ چرا که ترکیب پلاستیک با آب و نوشیدنی های درون قمقمه مزه و ساختار مولکولی آب را دگرگون کرده و بر سلامت شما تاثیر نامطلوبی بر جای می گذارد.

قمقمه های جنس استیل

برای خرید قمقمه، به مدل های استیل این کالاهای ورزشی نیز توجه داشته باشید. این دسته از قمقمه ها سال های سال است که در میان مردم خرید و فروش شده و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. ساختار آن ها به گونه ای طراحی و تنظیم شده که ترکیبات شیمیایی وارد نوشیدنی ها نکرده و سلامت مایعات را به خطر نمی اندازند. اما همواره محدودیت هایی نیز برای استفاده از این ظروف حمل مایعات وجود دارد؛ وزن سنگین آن ها حمل این تجهیزات ورزشی را دشوار کرده و به همین خاطر محدودیت هایی در روند استفاده از آن ها به وجود می آید. بر روی بدنه آن ها هیچ گونه تعریقی به وجود نیامده و به همین خاطر برای استفاده داخل کیف بهترین گزینه محسوب می شوند. وجود این ویژگی در ساختار قمقمه های استیل از نشتی آب و مایعات داخلی این ظروف به محیط اطراف پیشگیری خواهد کرد.

خرید قمقمه آکاردئونی
خرید قمقمه آکاردئونی

ظاهر شیک قمقمه و تراول ماگ از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود که سبب افزایش میزان خرید آن ها در بازارهای فروش شده است. البته قیمت این دسته محصولات بیشتر از سایر مدل ها تعریف شده است.

قمقمه های شیشه ای

انواع قمقمه های شیشه ای ورزشی نیز با ساختار منحصر به فردی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. این متریال با مواد و ترکیبات شیمیایی واکنش نشان نداده و کیفیت مایعات را تغییر نمی دهند. با وجود آن ها آب مصرفی با میکروب ها ترکیب نشده و سالم باقی می ماند.

در استفاده از این مدل قمقمه نیز محدودیت  وجود دارد؛ در صورتی که در فعالیت های ورزشی شما امکان آسیب رسیدن به بدنه این ظروف وجود دارد، استفاده از آن ها توصیه نمی شود. بدنه آن ها بسیار شکننده است و با کوچکترین ضربه ای آسیب می بیند.

خرید قمقمه کودک
خرید قمقمه کودک

نکات خرید انواع قمقمه ورزشی

با آشنایی با مدل های متنوع تراول ماگ ورزشی انتخاب مناسب تری در میان این محصولات خواهید داشت. اما در این زمینه در نظر گرفتن برخی نکات مهم برای انتخاب انواع این قمقمه ها ضرورت دارد. مهمترین آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

برای خرید این محصولات باید به نحوه نظافت آن ها دقت داشته باشید. قمقمه هایی با دهانه گشاد در سریع ترین زمان ممکن شست و شو شده و از نظر میزان آب خروجی مناسب ترین گزینه محسوب می شوند. این قمقمه ها در زمان شما صرفه جویی کرده و استفاده ساده ای دارند. مسئله دیگری که در این مبحث جای می گیرد، ارگونومی قمقمه انتخابی است. در ساختار برخی از این محصولات قسمت های تو رفته ای ایجاد شده اند که برای در دست گرفتن قمقمه کارایی دارند. این تورفتگی ها حمل و استفاده از این ظروف را برای نوشیدنی آب ساده تر می کنند.

خرید قمقمه ورزشی
خرید قمقمه ورزشی

 شکل و طراحی قمقمه

خرید قمقمه با در نظر گرفتن ظاهر این محصولات نیز انجام می گیرد. رنگ، شکل و طراحی هر یک از این تجهیزات برای انتخاب و خرید آن ها مورد توجه قرار می گیرد. این مسئله سلیقه ای است؛ در انتخاب هر یک از انواع این محصولات به رنج سنی مصرف کننده آن نیز توجه می شود. در خصوص باز کردن درب این محصولات نیز طراحی های مختلفی وجود دارد که ساختار آن ها را دگرگون می سازد. در حین خرید این قمقمه ها به کیفیت درب آن نیز توجه می شود. قسمت های بالایی این ظروف اغلب با دهان برخورد دارند و کیفیت متریال به کار رفته در آن ها مورد توجه قرار می گیرد.

حتما بخوانید  آشنایی با انواع قهوه و روش های دم کردن آن

ابعاد و ظرفیت قمقمه ورزشی

برای خرید قمقمه و تراول ماگ ورزشی باید به ظرفیت مورد نیاز خود برای حمل آب نیز دقت داشته باشید. در صورتی که آن ها را به صورت دستی حمل می کنید، باید به وزن مناسب این وسیله دقت داشته باشید. همچنین اگر برای استفاده طولانی مدت از این قمقمه ها استفاده می کنید، باید ظرفیت بیشتری از آن ها را خریداری کنید. با افزایش ظرفیت، وزن این محصولات نیز افزایش یافته و ابعاد آن ها بزرگتر خواهد شد. اما با این حال هر یک از انواع قمقمه بر اساس جنس، از وزن و ابعاد به خصوصی برخوردار می باشند.

قمقمه های ورزشی فیلتر دار

برخی افراد به دنبال قابلیت های پیشرفته تر این تجهیزات هستند. در بازارهای فروش، برخی از مدل های قمقمه با استفاده از فیلتر تکمیل می شوند و ساختار پیشرفته تری دارند. این دسته از تراول ماگ ورزشی برای کسانی که قمقمه خود را از شیر آب پر می کنند، بسیار کارایی خواهد داشت و آب مصرفی آن ها را سالم تر می کنند. البته قیمت آن ها بالاتر از مدل های معمولی قمقمه تعیین می شود.

خرید قمقمه ورزشی
خرید قمقمه ورزشی

جمع بندی

حجم فعالیت های ورزشی در سطح کشور، نیاز به انواع کالاهای ورزشی را نیز چندین برابر می کند. به همین خاطر انواع کالاهای مخصوص حمل آب در ایران خرید و فروش می شوند. هر یک از مدل های این قمقمه ها در طول روز نیاز  افراد به آب و مایعات را برآورده می سازند. در صورتی که این محصولات را خریداری نکنید، با مشکلات بسیاری رو به رو شده و کمبودهایی را احساس خواهید کرد. برای خرید هر یک از آن ها به نکات یاد شده در این گزارش دقت داشته باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *