چمدون و جعبه چوبی

جعبه چوبی ساده

298,000 تومان

چمدون و جعبه چوبی

چمدون چوبی دستساز

1,490,000 تومان
1,480,000 تومان1,600,000 تومان

چمدون و جعبه چوبی

پوشال چوبی

15,000 تومان
580,000 تومان2,180,000 تومان

ملزومات قهوه

موکاپات 6 کاپ کد0042

438,000 تومان
348,000 تومان485,000 تومان
148,000 تومان520,000 تومان

ست قهوه خوری

شات لنز کد00950

175,000 تومان

ملزومات قهوه

فومر شیر استیل کد001151

350,000 تومان385,000 تومان

خرید هدیه سازمانی برای مناسبت های خاص

خرید هدیه سازمانی برای مناسبت های خاص در شرکت ها و مجموعه های بزرگ رواج بسیاری پیدا کرده است. این روزها برای مناسبت های خاص، هدیه مناسب کارمندان ویژه تهیه و به آن ها اهدا می شود.

در ادامه شما را با اینکه هدایای سازمانی چیست و دلایل اهمیت آن و چگونگی خرید هدیه سازمانی برای مناسبت های خاص توضیح خواهیم داد. تا راهنمای شما در این مورد باشیم پس تا انتها ما را همراهی کنید.

هدیه سازمانی چیست؟

در برخی موارد، خرید هدایای خاص شرکتی می تواند به ایجاد روابط پایدار و قوی در محیط کار کمک کند. همچنین، خرید هدایا می تواند نوعی تبلیغات و بازاریابی هوشمند برای سازمان شما یا آژانس هایی باشد که شرکت شما با آنها کار می کند.

بد نیست بدانید که هدایای شرکتی با هدایای شخصی و دوستانه متفاوت است زیرا باید کمی رسمی تر باشد و از اعتبار خاصی برخوردار باشد.

دادن یک هدیه بیهوده و سطحی باعث می شود که گیرنده احساس کند زمان کافی را برای انتخاب یک هدیه صرف نکرده اید. این کار را از روی تعهد انجام داده اید نه اهمیت. به همین دلیل توصیه می کنیم در هنگام خرید هدایای شرکتی با در نظر گرفتن کرامت گیرنده و همچنین هدیه دهنده، بین هدایای شیک، جدی و کاربردی یکی را انتخاب کنید.

یکی از مزایای هدیه دادن به افراد گروهتان، افزایش انگیزه و اعتماد به نفس آنهاست. با این کار می توانید روحیه مثبتی را در کارکنان خود ایجاد کنید و همچنین آنها را به همکاری بیشتر تشویق کنید.

خرید هدایا می تواند رابطه بین مدیر و کارمند را بهبود بخشد و همچنین باعث افزایش پیوند بین اعضای تیم می شود.

ویژگی های هدایای سازمانی خلاقانه

  •  امکان درج برچسب روی هدایا: یکی از ویژگی هایی که باید روی هدایای شما وجود داشته باشد، امکان برچسب زدن آن هاست. همچنین می توانید اطلاعات تماس خود را در کنار لوگو درج کنید.
  • بسته بندی شیک و جذاب: همیشه به یاد داشته باشید که هنگام خرید یک هدیه شرکتی عالی، باید در یک بسته بندی شیک  نیز عرضه شود. بنابراین توصیه می کنیم به بسته بندی غیر از هدیه توجه کنید.
  •  ارتباط هدیه با سازمان: توصیه می کنیم در مورد رابطه هدیه ای که خریداری می کنید و اهداف سازمان خود فکر کنید. به عنوان مثال، خرید موکاپات برای شرکت های قهوه و چای می تواند یک گزینه عالی باشد.
  • از بروشورها استفاده کنید: این کار را می توان با دادن هدایایی به زیرمجموعه های خود انجام داد که یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات و ارائه اطلاعات در مورد فعالیت های سازمان و شرکت شماست.

نکات قابل توجه در انتخاب و خرید کادوی سازمانی

اما نکته اینجاست که تهیه و انتخاب و خرید هدیه سازمانی به این سادگی نیست. انتخاب یک هدیه برای کسی می تواند یک چالش بزرگ و طاقت فرسا باشد. در نظر بگیرید که سعی می کنید برای افراد زیادی با ویژگی ها و علایق مختلف هدیه انتخاب کنید. غير تكراري و نيز هداياي كاربردي.

در نظر گرفتن سلیقه همه افراد یک سازمان می تواند تصمیمی چالش برانگیز و غیرممکن باشد. از خودکارهای فانتزی گرفته تا تقویم ها و ساعت های گران قیمت، هدایا می توانند انتخاب های اید ه آلی باشند.

چرا هدیه سازمانی مهم است؟ 

همه افرادی که در یک ساختمان اداری کار می کنند احتمالاً تجربه دریافت هدایای مختلف شرکتی در مناسبت هایی مانند تعطیلات را دارند. خرید هدایای شرکتی دو هدف اصلی دارد:

مهمترین هدف یک سازمان از خرید هدایای سازمانی، هدیه مناسب کارمندان جهت  قدردانی از آنهاست. این هدایا معمولاً در روز سال نو یا سالگرد افرادی که به تیم ملحق می شوند برای قدردانی از تلاش های او و تقویت روحیه در محل کار فروخته می شود.

هدف دوم خرید هدیه سازمانی تاثیر مثبت آن بر افراد است. آزمایش ها و علم روان شناسی نشان می دهد که هدایایی از هر نوع بزرگ یا کوچک، باعث ایجاد احساس شادی و رضایت در افراد می شود. بنابراین، این احساس مثبت، اشتیاق فرد را به محل کار و لذت او از شغل افزایش می دهد.

چه اقلامی برای خرید هدیه مناسب کارمند است؟

ماندگاری باید یکی از ویژگی های متمایز کننده هدیه شما باشد، پس بهتر است از خرید هدایای تبلیغاتی مانند خودکار و تقویم خودداری کنید. این هدایا دیگر جذاب و کاربردی نیستند. همچنین احساس خاصی به گیرنده نمی دهد تا در ذهن او بمانید. هدایایی که ماندگاری زیادی دارند و متفاوت و منحصر به فرد هستند، حس خوبی به خریدار می دهند. این سوال می تواند صداقت نیت شما و اهمیت شخص هدیه گیرنده را نشان دهد.

خرید هدایایی مانند کیف، ظروف نوشیدنی، ساعت رومیزی، ست اداری، کیف پول، کلید و جعبه موسیقی می تواند بهترین انتخاب باشد زیرا این اقلام کاربردی و به عنوان هدیه مناسب هستند. می توانید روی برخی از این وسائل لوگو ایجاد کنید. می توانید یک وسیله مربوط به خود را در شرکت درخواست دهید. 

هدف از خرید کادو سازمانی چیست؟

در واقع یکی از مهمترین اهداف در خرید کادو سازمانی و ارائه بهترین هدایای سازمانی، تأثیرگذاری بر مخاطب یا کارکنان است تا با قدردانی از زحمات آنها، ثبات و صمیمیت را برای برقراری ارتباط موثر با تیم فراهم کنند.

به عنوان یک قاعده کلی، ارائه هدایای سازمانی ممکن است در مقایسه با سایر هزینه های عملیاتی کسب و کارها کوچک به نظر برسد، اما ابزاری موثر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار و همچنین تبدیل کارکنان  وفادار به حساب می آید.

بهترین هدایای سازمانی برای تهیه و ارائه کدامند؟

به طور کلی مناسبت‌ها را می توان به دو دسته ملی و مذهبی تقسیم کرد:

  1. مناسبت های ملی مانند عید نوروز و شب یلدا و ...
  2. مناسبت های مذهبی مانند عید سعید فطر و نیمه شعبان

همچنین بسیار از شرکت ها هدایای تبلیغاتی را برای ورود کارمندان و یا در جلسات معارفه و حتی سال نو میلادی استفاده می کنند.

تعیین بودجه هدایای سازمانی

قبل از اینکه بتوانید برای هدایای تبلیغاتی خود بودجه تعیین کنید، ابتدا باید اهداف خود را مشخص کنید. همچنین می توانید برای این کار از مشاوران تبلیغاتی کمک بگیرید و بودجه پیشنهادات تبلیغاتی را تعیین کنید. بودجه بندی برای هدایای تبلیغاتی بله، شما باید مشتریان خود را دسته بندی کنید، تعداد آنها را در نظر داشته باشید و سپس ببینید چه نوع هدایایی را باید برای آنها تهیه کنید.

هر هدیه ای ویژگی های خاص خود را دارد و با توجه به نیاز مشتریان می توانید هدیه مناسبی را انتخاب کنید و حتی این هدیه را در مدل های مختلف بسازید.

هدایای تبلیغاتی بهترین مزیت را برای کسب و کارها دارد که هک کردن ذهن مشتریان و مخاطبان است و افرادی که از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند می توانند خود و کسب و کارشان را در ذهن مخاطبانشان هک کنند.

اما این هدایا نباید مورد غفلت مشتری قرار گیرند و همیشه در کنار او باشند و حتی با او کار کنند. بودجه بندی برای بهترین هدایای تبلیغاتی از این طریق بسیار گران است و باید در انتخاب خود دقت کنید.

سخن پایانی

خرید هدیه سازمانی برای سازمان های بزرگ یکی از زیباترین اقدامات است که باعث علاقه‌مند شدن کارمندان و افراد مجموعه به کارشان و همچنین وفاداری بیشتر به مجموعه می شود. مناسبت هایی مانند اعیاد، روز مهندس، تولد، ترفیع گرفتن کارمند و بسیاری موارد دیگر زمان مناسبی برای تهیه هدیه مناسب کارمند هستند. 

هدایایی مانند تابلوهای نقاشی، ست اداری، قاب‌های یادگاری و غیره از مواردی هستند که برای هدیه دادن بسیار مناسب هستند.