معرفی و خرید محصولات استنلی

خرید فلاسک طرح استنلی

مقدمه

در ابتدا مخاطبان کمپانی استنلی افراد نظامی مشغول در نیروی هوایی و دریایی بودند بنابراین مشخصه ای که بسیار در اینگونه محصولا مورد توجه واقع می شد مقاومت بدنه در برابر شرایط مختلف و سخت بود. دمای منفی 70 درجه سانتی گراد، طوفان های شدید، سقوط از ارتفاع 1200 متری و حتی اصابت گلوله از جمله موارد سخت و خشنی اند که محصولات شرکت استنلی در برابر آن ها مقام اند و ضعفی نشان نمی دهند.خرید ظروف استنلی، خرید فلاسک استنلی، خرید ماگ استنلی و خرید تراول ماگ استنلی از سایت خانه شکلاتی امکان پذیر است. در این مقاله با تعدادی از محصولات مقاوم و باکیفیت استنلی آشنا خواهیم شد.

فلاسک استنلی مدل Classic Battle 1.9 لیتری

یکی از محصولات پرطرفدار و معروف استنلی فلاسک استنلی مدل Classic Battle 1.9 لیتری می باشد. به همراه داشتن فلاسک دو لیتری Classic Battle می تواند گزینه ای ایده آل برای نگهداری انواع نوشیدنی های سرد و گرم همچون قهوه، چای و آب میوه باشد. بدنه این محصول از فولاد مقاوم ساخته شده است؛ فولا بکار رفته در بدنه فلاسک مقاومت بالایی را در برابر ضربه ایجاد می کند و از همه مهم تر منجر به بروز زنگ زدگی و به دنبال آن طعم و بوی بد نوشیدنی نمی شود. به منظور خفظ دما نوشیدنی دیواره محصول به عایق دوجداره با لایه میانی خلأ مجهز شده است. این مدل فلاسک استنلی می تواند نوشیدنی گرم را 45 ساعت، نوشیدنی خنک را 5 روز و قطعات یخ را تا 8 روز نگهداری کند. نوع دهانه و خروجی آب این فلاسک پیچی است که درپوش پیچی آن قابلیت استفاده به عنوان لیوان را نیز دارد. در ساخت این محصول از هیچ گونه مواد دارای BPA (نوعی ماده سمی) استفاده نشده تا سلامت افراد با استفاده و خرید فلاسک استنلی به خطر نیفتند. خرید فلاسک استنلی اصل از سایت خانه شکلاتی امکان پذیر است.

فلاسک استنلی 0.65 لیتری مدل FLIP STRAW WATER BOTTEE

 با خرید فلاسک استنلی 453 گرمی از سایت خانه شکلاتی می توان نوشیدنی های خنک را تا 12 ساعت و قطعات یخ را تا 2 روز نگهداری و حمل کرد. این محصول دارای درب پیچی و خروجی نی تاشو نیز می باشد. جنس بدنه این مدل فلاسک از استیل ضد زنگ و خش است و قابلیت شست وشو در ماشین ظرفشویی را نیز داد. این فلاسک 24 سانتی متر ارتفاع و 8 سانتی متر قطر دارد. عدم حضور مواد مضر و سرطان زای BPA و یا Biphenol A در مواد اولیه سلامت خریدان خنگام استفاده از محصول تضمین خواهد کرد.

خرید فلاسک استنلی
خرید فلاسک استنلی

ظرف غذای 700 میلی لیتری استنلی مدل CLASSIC FOOD JAR

یکی از محصولات قابل تهیه از سایت خانه شکلاتی خرید ظروف استنلی می باشد. این ظرف غذا حرفه ای 700 میلی لیتری توسط کمپانی آمریکایی استنلی ساخته شده که با بدنه استیل ضد زنگ خود در برابر فشار، ضربه و سایش مقاوم است و با محتویات درون ظرف واکنش نمی دهد. جهت حفظ دمای غذا و جلوگیری از فساد ماده غذایی درون ظرف، دیوارهای داخلی محصول به صورت دوجداره و دوبل ساخته شدند تا 18 ساعت نگهداری از غذای سرد و 15 ساعت نگهداری از غذای گرم امکان پذیر باشد. با خرید ظروف استنلی از حفظ سلامت خود و غذایتان مطمئن می شوید زیرا هیچگونه مواد مضر و سرطان زای BPA و یا Biphenol A در مواد اولیه این ظروف استفاده نشده است.

حتما بخوانید  چند راه برای تشخیص فلاسک استنلی اصل

لیوان دسته دار استنلی مدل BEER STEIN

لیوانی دسته دار با ظرفیت 700 میلی لیتر یکی از محصولات پرطرفدار کمپانی استنلی می باشد که می توان از سایت خانه شکلاتی خریداری کرد . این محصول به واسطه دیواره دوجداره قابلیت نگهداری مایعات سرد تا 5 ساعت، مایعات گرم تا 1 ساعت و یخ تا 20 ساعت را دارد. جنس بدنه این لیوان فولاد ضد زنگ است که ویژگی مقاومت در برابر ضربه را برای محصول ایجاد کرده است. هنگام خرید دقت کنید که لیوان دسته دار استنلی فاقد محل اتصال قلاب و درب ضد نشت می باشد. با خرید ظروف استنلی مانند لیوان دسته دار و فلاسک می توان همراه خوبی در سفرها داشت.

  • وزن: 363 گرم
  • ابعاد: 9.9×17.2 سانتی متر
خرید استنلی
خرید استنلی

فلاسک استنلی مدل CLASSIC BATTLE 1 لیتری

بدنه این فلاسک از جنس استیل ضد زنگ 18.8 می باشد که امکان نگهداری و حمل مایعات با هر دمایی را بدون نگرانی ممکن کرده است. مقاومت استیل در برابر ضربه و فشار باعث شده تا هنگام خرید فلاسک استنلی خیالمان از سقوط های ناگهانی و غیر منتظره محصول راحت باشد. نوع دهانه این محصول پیچی است امکان اشتفاده از درب به عنوان لیوان وجود دارد. ساختار دوجداره فلاسک سبب شده تا امکان نگهداری مایعات سرد و گرم تا 24 ساعت و نگهداری قالب های یخ کوچک تا 5 روز وجود داشته باشد. به منظور سهولت در استفاده دسته تاشو روی بدنه قرار گرفته است.

  • وزن: 800 گرم
  • ظرفیت لیوان درب: 236 میلی لیتر

ماگ استنلی درب دار 350 میلی لیتری مدل CAMP MUG

خرید ماگ استنلی مدل CAMP MUG می تواند گزینه مناسبی برای نگهداری و حمل نوشیدنی های گرم ماند قهوه و چای هنگام فعالیت هایی همچون کوهنوردی باشد. بدنه دوجداره وکیوم و استیل ضد زنگ و خش این محصول قابلیت نگهداری و حمل انواع نوشیدنی های گرم و سرد، بدون تغییر دما و کیفیت نوشیدنی تا چندین ساعت را ممکن کرده است . در این مدل ماگ می توان نوشیدنی گرم را تا 1.5 ساعت، نوشیدنی خنک را تا 3 ساعت و تکه های یخ را تا 15 ساعت نگهداری کرد. از قابلیت های کاربردی CAMP MUG می توان به درب شبیه به شیشه اما مقاوم محصول اشاره کرد که از جنس Tritan است. این ماگ دارای قابلیت شست وشو در ماشین ظرفشویی نیز است.

تراول ماگ 350 میلی لیتر استنلی مدل Never Leak

خرید ماگ استنلی از جمله خرید تراول ماگ استنلی مدل Never Leak می تواند بهترین گزینه برای داشتن یک ماگ_فلاسک برای برنامه های همچون کمپینگ، کوهنوردی و طبیعت گردی باشد. دیواره های دوجداره استیل ضد زنگ و خش و پرشده از خلأ و کاملا ضد نشت، استاندارد کیفیت بدنه و طراحی استاندارد در ابعاد، مدل و حجم از جمله ویژگی های این تراول ماگ اند . طبق طراحی های جدید جهت استفاده از نوشیدنی نیاز به باز کردن درب نمی باشد بلکه با چرخش ساعتگرد دریچه باز و بسته می شود. با خرید تراول ماگ استنلی می توان خرید ماگ استنلی و خرید فلاسک استنلی را به صورت همزمان انجام داد. قابلیت نگهداری نوشیدنی داغ تا 5 ساعت، نوشیدنی سرد تا 6 ساعت و قطعات یخ تا 26 ساعت برای این محصول اعلام شده است.

خرید ست فلاسک و شات استنلی
خرید فلاسک جیبی

فلاسک غذای قاشق دار 0.4 لیتری استنلی مدل VACUUM FOOD JAR

با خرید ظروف استنلی مدل VACUUM FOOD JAR می توان به طور همزمان از فلاسک غذا و قاشق با بدنه استیل ضد زنگ بهره مند شد. قاشق به شکلی مطمئن درون براکت تعبیه شده کنار ظرف قرار می گیرد. این ظرف ضد نشت و قابل حمل با بدنه دوجداره خود می تواند غذای گرم و سرد را به مدت 7 ساعت نگهداری کند.

  • ابعاد: 9.5×9×14 سانتی متر
  • وزن: 397 گرم
  • دارای دهانه گشاد برای سوپ و خوراک
  • قابل شست وشو در ماشین ظرفشویی
حتما بخوانید  معرفی انواع فلاسک

ماگ دکمه دار 2500 میلی لیتر استنلی مدل Trigger action

ماگ دکمه دار 2500 میلی لیتر استنلی مدل Trigger action چه ویژگی هایی دارد؟ این تراول ماگ 240 گرمی دارای درب بدون نشت و یک دکمه جهت استفاده از نوشیدنی است. با خرید تراول ماگ استنلی می توان مایعات گرم را تا 3 ساعت، مایعات سرد را تا 4 ساعت و یخ را تا 22 ساعت نگهداری کرد . با خرید تراول ماگ استنلی از سایت خانه شکلاتی می توان خرید ماگ استنلی و خرید فلاسک استنلی را به صورت همزمان انجام داد. طراحی این محصول به گونه ای است که در کیف و کوله پشتی بدون اشغال فضای زیاد جا می گیرد و درون جا لیوانی خودرو به راحتی کیپ می شود.

 جمع بندی

نام تجاری استنلی با بیش از 100 سال سابقه دارد روش مصرف نوشیدنی های مختلف مخصوصا نوشیدنی های گرم مانند قهوه و چای را تغییر داده است. با استفاده از محصولات کمپانی استنلی می توان نیاز بدن به مایعات و غذا را در حین سفرهای طبیعت گردی، کوه نوردی، کمپینگ و همچنین هنگام رفتن به ساحل به خوبی پاسخ داد و به بازگشتن انرژی از دست رفته کمک کرد. جهت خرید ظروف استنلی، خرید فلاسک استنلی، خرید ماگ استنلی و خرید تراول ماگ استنلی کافی است به سایت خانه شکلاتی مراجعه کنید و با مشاهده اطلاعات و قیمت، محصول متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *